حفاظ استیل

پنجره ها جزئی از نمای ساختمان هستند و همانطور که ساختمان را زیبا میکنند میتوانند به زیبایی و نقش کوچه و محله کمک کنند.پنجره ساختمان یکی از راههای ورود به ساختمان یا واحد است (البته برای آقا دزده).بنابراین نیاز به حفاظت ازین ورودی در عین زیبا نگاه داشتن آن داریم.از همین رو سالهاست صنعت ضمخت و خشک فلز رو به تولید گل و بوته و نقشهای فلزی آورده تا بتواند در عین استحکام و کار آمدی انواع حفاظ ، زیبایی ساختمان را حفظ یا حتی بهبود ببخشد.

حفاظ استیل:

همانطور که گفته شد برای حفاظ درب یا حفاظ پنجره و یا حفاظ بالکن باید اصل اول استحکام و امنیت و اصل دوم زیبایی و شیک بودن حفاظ رعایت شود.حفاظ های استیل اصل دوم را بخوبی دارا هستند.با کمی یاری گرفتن از فلز آهن (میلگرد آهنی) سطح استحکام و امنیت این حفاظ ها هم کاملا اساندارد میشود.

حفاظ استیل پنجره و بالکن از نظر شکل حفاظ به ۳ نوع جوشی ، یازدهی و پیچی تقسیم میشود.

حفاظ استیل درب آپارتمان ، درب ورودی ، درب بالکن و به طور کلی دیگر حفاظ ها شکل و نقشه متفاوتی دارند.این حفاظ ها از تلفیق نقشه دربها و حفاظ جوشی تولید میشوند.

حفاظ جوشی:

حفاظ جوشی با استفاده از یک کلاف با استفاده از قوطی و لوله هایی که در دل این قوطی ها قرار میگیرد ساخته میشود.برای امنیت بیشتر درون لوله ها نیز میلگرد آهن به صورت آزاد قرار میگیرد.تا از برش لوله ها توسط اره جلوگیری کند. حفاظ جوشی به علت وجود میلگرد آهن درون لوله ها ، اتصال تمام قسمتهای حفاظ با جوش آرگون و همچنین نصب حفاظ با استفاده از جوش آرگون امنیتی ترین حفاظ استیل میباشد.

حفاظ جوشی

حفاظ استیل بالکن

حفاظ یازدهی:

حفاظ استیل یازدهی با نصب دو پروفیل استیل در طرفین محل نصب و سپس جای گذاری لوله ها در سوراخهای این پروفیل ها نصب میشود.دو پروفیل استیلی که به صورت موازی با هم(شبیه عدد ۱۱)در دو طرف محل نصب قرار میگیرد علت نام یازدهی برای این نوع حفاظ است.

حفاظ یازدهی

حفاظ پیچی:

حفاظ های پیچی بیشتر برای جلوگیری از پرت شدن افراد یا اشیاء از ارتفاع یا پرتگاه استفاده میشود و استفاده امنیتی ندارد.حفاظ پیچی با استفاده از تعدادی لوله و پیچ کردن این لوله ها با استفاده از یراق مخصوص ، روی دیوار نصب میشود.

حفاظ پیچی

حفاظ استیل پیچی

Ο  برای دیدن تصاویر در نمای کامل روی آنها کلیک کنید.