ویترین و رگال استیل

اولین چیزی که باعث جذب مشتری به فروشگاه یا مغازه شما میشود دیزاین و ویترین فروشگاه است.اگر ویترین فروشگاه با توجه به صنف آن فروشگاه زیبا و جذاب چیده شود ، باعث بالا رفتن اعتبار آن و جذب مشتری خواهد شد.

همچنین دیزاین داخلی نیز همین تاثیر را دارد.تصور کنید در یک فروشگاه میز جلویی فروشنده آهنی و رنگ رفته باشد یا گچ سقف نم کشیده و زرد شده باشد.

از نمای بیرونی فروشگاه ها و ویترین شیشه ای جلوی درب گرفته تا میز و قفسه و دیگر اجزای دیزاین فروشگاه جزء ویترین محسوب میشوند.ویترین استیل میتواند برای تمامی این موارد طرحی زیبا و جذاب را رقم بزند.استیل به خوبی میتواند با دیگر اجناسی مانند چوب و شیشه وفلزات برنجی خود را تطبیق داده و ست شود.تعدادی از این نمونه کارها در این صفحه وجود دارد که این ادعا را اثبات میکند.

رگال استیل:

رگال ها نزدیک ترین مکان فروشگاه به اجناس هستند.قائدتا یک رگال شیک باعث جذب مشتری و طراحی مناسب آن جهت دسترسی آسانتر مشتری به جنس تاثیر بسزایی در خرید دارد.گروه نما استیل میتواند انواع رگال های سیلور و طلایی جهت فروشگاه شما عزیزان را طراحی و با ظرافت بسیار تولید کند.

میز و قفسه استیل:

میز دکور جلو مغازه یا فروشگاه شما میتواند اجناس را خوب نمایش دهد و یا آجلوه ظاهری آنها را کاملا خراب کند.در یک فروشگاه بلور فروشی که پر از نور پردازی و انعکاس نور است اگر قفسه های ویترین نیز آیینه ای باشد حتما فروشگاه جلوه بهتر و چشم نواز تری به خود خواهد گرفت.گذشته از این در صورت تغییر دکوراسیون در فروشگاه میتوان با تعمیر جزیی سازه های استیل اندازه آنها را متناسب با دکور تغییر داد.

Ο  برای دیدن تصاویر در نمای کامل روی آنها کلیک کنید.